Mladi Slovenski fotografi se predstavijo
Uspeh ni naključje.
Uspeh je odločitev.
Uspeh je delo.
Uspeh je vztrajnost.
Je potrditev. Da smo na pravi poti.
To lahko zagotovo trdimo za mlade fotografinje fotokrožka Gimnazije Ravne na Koroškem pod mentorstvom Sonje Bufvald, ki so na letošnjem razpisu MLADI SLOVENSKI FOTOGRAFI SE PREDSTAVIJO, v organizaciji Foto kluba Nova Gorica ter pod pokroviteljstvom FZS, dosegle izjemen uspeh. Od desetih razpisanih nagrad so jih skupaj prejele kar šest: dve zlati, eno srebrno, eno bronasto medaljo in 2 diplomi.
Fotografije so ocenjevali priznani slovenski mojstri fotografije, ki so se odločili podeliti:
- Zlato medaljo v barvni tematiki Urški Mori,
- Zlato medaljo v črno beli tematiki Živi Potnik,
- Srebrno medaljo Živi Vertačnik,
- Bronasto medaljo Tisi Praprotnik,
- Diplomo Živi Vertačnik in Lani Stepišnik.
Sprejete fotografije na razstavo so imele še Karin Poročnik, Živa Vaukan, Živa Potnik, Urška Mori, Lana Stepišnik in Tisa Praprotnik.
Vsem iskreno čestitamo za uspeh!